ŞİRKET PROFİLİ

1988 senesinde kurulan ve  kurulduğu ilk günden günümüze kadar içinde bulunduğu plastik sektöründe güvenilir bir yer edinen firmamız, sektördeki başarısını firma geleneklerine ve paydaşlarının çalışma arzusuna borçludur.

Üretimini yaptığımız Güvenlik Mühürleri konusunda Türkiye’de ve pek çok ülkede önde gelen kurumsal firmaların tedarikçisiyiz. Elektrik sayaçlarından kargo araçlarına , tren vagonlarından petrol tankerlerine , konteynerlerden nakit taşımasına kadar çok sayıda sektörde Gökerplast ürünleri ile karşılaşacaksınız. 

Lokal pazarın tartışmasız lideri olan Gökerplast, 45 ülkeye direk , toplamda 80 üzeri ülkeye bayileri kanalıyla ihracat yaparak global bir marka olma konusunda da önemli adımlar atmıştır. 25 yılı aşkın süredir sanayinin içinde olmanın verdiği tecrübe ve güven ile size her zaman en iyi hizmeti vermekten mutluluk duyacağız.

Hedefimiz; Güvenlik Mühürleri kullanılan her sektörde aktif olmak, özgün ve yenilikçi ürünler ile sektörün gelişmesine fayda sağlamak ve “Made in Turkey” damgasını tüm Dünya’ya yaymaktır.